Mercury kummipaadid

Boatworld OÜ on Mercury kummipaatide ametlik esindaja ning seega tegeleme ka lisavarustuse müügiga, hooldusega ning garantiijuhtumite lahendamisega.

Mercury pakub pehme põhjaga kummipaatide sarja, mis on kergesti kokkupandavad ning hoiustatavad, muutes kummipaadi omamise sõltumatuks panipaiga või kai koha olemasolust. Mercury kummipaadid on pakitud kompaktsesse kandekotti, mis võtab vähe ruumi ning mahub igasse sõiduautosse, välistades vajaduse kasutada paadi vedamiseks haagist.

Mercury Dinghy, Ultra Light, Air Deck Deluxe ja Air Deck Fishing mudelid on kokkupandavad ilma põrandasüsteemi eemaldamata. Mercury Sport ja Heavy-Duty mudelid on samuti kokkupandavad, kuid nende jäigad põrandasüsteemid on vaja eelnevalt eemaldada. Nendel mudelitel on kaasas lisaks veel teine kandekott, mis on mõeldud põrandate lihtsaks transpordiks ning säilitamiseks.

Mercury jäiga põhjaga kummipaatide (RIB) sari koosneb kahest mudelist – Mercury Dynamic ja Ocean Runner – mis võimaldavad samuti transportimist, olles samas fokusseeritud ennekõike parematele sõiduomadustele. Mercury Dynamic mudel on välja töötatud täiendamaks mahukamat Ocean Runner kummipaatide tootesarja, pakkudes väiksemõõtmelisemat RIB lahendust. Mercury RIB mudelid pakuvad tugevamat paadi põhja ehitust koos kummipaadi erakordse püstivusega, säilitades samas väikese kaalu. Mercury RIB tootesari ei ole kokkupandav ning vajab säilitamiseks ruumi ning tranpordiks haagist.

Materjal
Mercury kummipaadid on toodetud vastupidavast ja kauakestvast Mehler Haku® kangast, mis pakub suurepärast vastupidavust UV kiirtele, lõigetele, hõõrdumisele ning tavapärasele kulumisele. Nimetatud kangas on väga vastupidav ka kõrgetele temperatuuridele, niiskusele ja mustusele.

Garantii
Mercury annab Mehler Haku® kangale ning termokeevitatud õmbluste õhukindlusele 5-aastase garantii (Dinghy tooteseeriale 2 aastast garantiid), pakkudes kasutajatele kinnitust Mercury pühenduvusest kvaliteedile.

Termokeevitus
Mercury kasutab PVC Haku® kanga liitmisel eksklusiivset termokeevituse tehnikat, mis muudab materjali liitekohad isegi kangast endast tugevamaks.

Mugavus ja turvalisus
Tänu alla-klapitavatele aerulukkudele hoiustatakse aerud kummipaadi pontoonide välisel küljel, muutes kummipaadis liikumise mugavaks ja ohutuks. Pontoonide väliskülgedel asetsevad turvaköite ja aerude hoidjad pakuvad elegantset ja puhast välimust. Merucy kummipaate on lihtne paigaldada ujumisplatvormi kinnituste külge, saades neid ideaalselt kasutada suurtel kaatritel maalkäimiseks ja tagavarapaatidena.

Vastupidavus
Mercury kummipaatide ahtripeegel on tehtud tugevast lamineeritud kangast ning on varustatud vastupidava mootoriplaadiga. Ahtripeeglis asetsevad roostevabast terasest vedamisaasad võimaldavad kummipaadi taga sõita veeelauaga, veesuuskadega ja veetuubiga.

Mercury kummipaatide hinnakirja leiate SIIT!